Free cookie consent management tool by TermsFeedZmień ustawienia cookies
Ręcznik - ikona

RĘCZNIKI REKLAMOWE

RĘCZNIKI Z MIKROFIBRY 390 G/M2 PLUSZ

Ręczniki reklamowe z logo – skuteczna promocja twojej marki

Ręczniki reklamowe z logo to doskonały sposób na promocję Twojej marki. Dzięki nim Twoja firma może się wyróżnić i zaprezentować w profesjonalny sposób. Ręczniki z nadrukiem lub haftem logo są idealne do użytku w miejscach takich jak siłownie, spa, czy hotele, gdzie mogą pełnić funkcję zarówno użytkową, jak i reklamową. Wybierając ręczniki reklamowe, inwestujesz w wysokiej jakości produkt, który na długo pozostanie w pamięci Twoich klientów.

Wysokiej jakości ręczniki reklamowe z bawełny i frotte

Nasze ręczniki reklamowe wykonane są z najwyższej jakości tkanin, takich jak bawełna i frotte, co zapewnia ich trwałość i komfort użytkowania. Ręczniki bawełniane są miękkie i chłonne, co czyni je idealnymi do codziennego użytku, zarówno w domach, jak i w profesjonalnych miejscach, takich jak spa czy hotele. Dzięki różnorodności dostępnych gramatur, możesz wybrać ręcznik, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej marki.

Personalizowane ręczniki z haftem i nadrukiem – doskonały design dla twojej marki

Personalizowane ręczniki z haftem i nadrukiem to doskonały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Haftowany ręcznik z logo to elegancki i trwały produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich klientów. Alternatywnie, ręczniki z nadrukiem pozwalają na pełną personalizację designu, co umożliwia stworzenie unikalnych wzorów odzwierciedlających charakter Twojej marki. Skorzystaj z naszych usług, aby zaprojektować ręczniki reklamowe, które będą skutecznie promować Twoją markę i przyciągać nowych klientów.

RĘCZNIK Z MIKROFIBRY 390G/M2

Materiał: mikrofibra plusz

Gramatura: 390g/m2

Rozmiar: 70x140cm, 80x150cm

Znakowanie: nadruk full kolor jedno lub dwustronny

Ilość minimalna: 50 szt

Dodatkowe informacje: wszycie gumki, która ułatwia zwinięcie ręcznika, wszycie metki z logo

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI REALIZACJAMI

PRZYGOTUJ SWÓJ PROJEKT RĘCZNIKA DO WYDRUKU

Specyfikacja

▪ Wybierz rozmiar ręcznika (Format netto np. 140 x 70 cm) + spady 2 cm z każdej strony
▪ Prosimy o niezamieszczanie istotnych elementów projektu bliżej niż 20 mm od linii cięcia.
▪ Preferowany plik pdf w krzywych, teksty również zamienione na krzywe

Plik zapisany w formacie wektorowym, czyli w krzywych, jest możliwy do edycji.
Każdy z elementów, które tworzą obrazek jest osobnym kształtem o określonym kolorze.

▪ Kolorystyka w przestrzeni CMYK
▪ Rozdzielczość map bitowych powinna wynosić 300 dpi

Konieczny jest plik produkcyjny z zachowanymi wyżej wytycznymi zapisany w formacie pdf.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UZYSKAJ DODATKOWE INFORMACJE

Ten formularz jest zabezpieczony przez reCAPTCHA Google Polityka prywatności i Warunki usługi.

(FAQ) Najczęściej zadawane pytania dotyczące ręczników reklamowych

1: Jakie są minimalne wymagane ilości zamówienia?

Minimalna ilość zamówienia wynosi 50 sztuk ręczników reklamowych z logo. Dzięki temu możemy zapewnić konkurencyjne ceny i wysoką jakość wykonania.

2: Jakie są dostępne rozmiary ręczników reklamowych?

Oferujemy ręczniki reklamowe z logo o standardowym rozmiarze: 50x100cm , 70x140 cm, 80x160cm Jest to idealny rozmiar, który zapewnia komfortowe użytkowanie zarówno na plaży, jak i w innych miejscach.

3. Czy mogę zamówić ręczniki reklamowe z dwustronnym nadrukiem?

Tak, możemy zadrukować ręczniki z logo zarówno po jednej stronie, jak i po obu stronach. Decyzja należy do Ciebie i możesz dostosować projekt nadruku do swoich preferencji i celów reklamowych.

4. Czy oferujecie dodatkowe usługi, takie jak wszywanie gumki?

Tak, nasza oferta obejmuje dodatkowe usługi, w tym wszywanie gumki. Jest to doskonałe rozwiązanie, która pozwoli na zwinięcie ręcznika w rulon dodatkowo podkreślą estetykę i funkcjonalność które dodatkowo podkreśla estetykę ręczników i sprawia, że są one jeszcze bardziej funkcjonalne.

5: Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zależy od ilości zamówionych ręczników i złożoności projektu nadruku. Zazwyczaj staramy się jak najszybciej zrealizować zamówienie, abyś mógł cieszyć się swoimi spersonalizowanymi ręcznikami reklamowymi w krótkim czasie (około 5 -15 dni roboczych ).

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na powyższe pytania pomogły Ci w wyborze odpowiednich ręczników plażowych z logo dla Twojej firmy. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem +48 508 228 261 lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i dostarczyć Ci najlepsze gadżety reklamowe dla Twojej firmy.