Ręcznik - ikona

RĘCZNIK KOLOROWO - TKANY

PERSONALIZOWANY RĘCZNIK Z ORYGINALNYM WZOREM

Uważasz, że marketing jest dźwignią handlu? W takim razie spodoba Ci się ręcznik kolorowo-tkany, To wysokiej klasy produkt, który idealnie sprawdza się w roli nośnika reklamy. Charakterystyczne dla niego jest to, że wzór możemy umieścić na całej jego powierzchni. A im większe logo, grafiki czy treści, tym skuteczniejszy przekaz reklamowy. Dodajmy, że wzór stanowi w tym przypadku element struktury ręcznika, dlatego możesz mieć pewność, że nie zniknie on wraz z upływem czasu.

Solidnie wykonane ręczniki kolorowo-tkane mają to do siebie, że są bardzo chłonne, a zarazem niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Z powodzeniem można je potraktować jako ręczniki plażowe z logo firmy, które będą przyciągały wzrok na plażach, w nadmorskich hotelach i kurortach, a także w ośrodkach wellness. Model dostępny jest w kilku różnych gramaturach, a im ona większa, tym bardziej będzie on puszysty i mięsisty.

Ręczniki kolorowo-tkane z logo – wyjątkowy sposób na promocję Twojej firmy! Jeśli poszukujesz oryginalnych i praktycznych produktów do promocji swojej marki, nasze ręczniki kolorowo-tkane z logo są doskonałym rozwiązaniem. Łącząc jakość, wygodę i wyjątkowy design, stworzą niezapomniane wrażenie na każdym, kto z nich skorzysta.

Zainwestuj  i wyróżnij się na tle konkurencji! Wybierz jakość, wygodę i atrakcyjny design, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich klientów. Skontaktuj się z nami i zamów już dziś swoje ręczniki reklamowe!

RĘCZNIK KOLOROWO-TKANY

Materiał: 100% bawełna

Gramatura: 380g/m2, 450g/m2, 500g/m2

Rozmiar: 100x160cm, 90x180cm, 70x140cm, 40x70cm

Znakowanie: cała powierzchnia ręcznika do wykorzystania na logo

Ilość minimalna: w zależności od rozmiaru – ok 300-500 szt

Dodatkowe informacje: spełnia normę PN-EN 14679:2007, Oeko-Tex® Standard 100 

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI REALIZACJAMI

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UZYSKAJ DODATKOWE INFORMACJE

Ten formularz jest zabezpieczony przez reCAPTCHA Google Polityka prywatności i Warunki usługi.