Free cookie consent management tool by TermsFeedZmień ustawienia cookies

Ręcznik z logo – czy to dobry pomysł na prezent dla klienta?

Zawartość

Ręcznik z logo – czy warto go wręczać klientom?

Budowanie i wzmacnianie świadomości marki to podstawowe zadanie każdego przedsiębiorcy. Jeśli prowadzisz własną firmę, wiesz, że klient powinien być dla Ciebie zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego warto raz na jakiś czas podziękować za owocną współpracę i sprawić swojemu kontrahentowi miły upominek, np. z okazji świąt. Tym bardziej, że jest to jeden z tych prezentów, który trafia do bardzo różnych grup klientów.

Co więcej, ręczniki z logo to genialny prezent choćby dlatego, że mogą być one wspaniałym elementem promocyjnym Twojej firmy. Stosowane na plażach czy basenach mogą być zauważone przez wiele osób, a być może któraś z nich zostanie już wkrótce Twoim klientem. Nawet jeśli nie, utrwalisz w ten sposób nazwę marki w świadomości innych ludzi, a to jest już coś na wagę złota.

recznik reklamowy z logo bialy - Ręcznik z logo
Ręcznik reklamowy z logo biały- haft złotą nitką- premium
recznik full nadruk poliestrowo bawelniany wzor 3 - Ręcznik z logo

Ponadto starannie dobrane ręczniki z logo wyróżniają się wysokimi walorami praktyczno-użytkowymi. Dużo tu jednak zależy od Twojego gustu i potrzeb.Ważne jednak, aby korzystanie z nich było maksymalnie przyjemne. W dłuższej perspektywie przełoży się to na częstsze jego używanie, a co za tym idzie – większą rozpoznawalność marki.

Ważne jest to, że ręcznik jest maksymalnie uniwersalny i korzysta z niego – tak naprawdę – każdy. Warto tu podkreślić słowo „używa”, które rzadko pojawia się w przypadku tak banalnych gadżetów, jak np. breloczki. Zdecydowanie najczęściej po ręczniki z logo sięga się w salonach SPA, gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich oraz w hotelach. W obiektach tego typu z ręczników korzysta się niemal non stop, a dodatkowo mogą być one wręczane klientom po wykonaniu zabiegów. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał takiego ręcznika wyrzucać, a klient będzie zadowolony, że przy okazji otrzymał od Ciebie upominek. Oczywiście równie dobrze można potraktować go jako prezent w wielu innych branżach.

Jaki ręcznik z logo warto wybrać?

Na jakie modele ręczników warto zwrócić uwagę? Z pewnością na te bawełniane oraz wykonane z mikrofibry. Oba ich rodzaje są miękkie i przyjemne w dotyku, a do tego bardzo wytrzymałe. O ile jednak te pierwsze mogą być również puszyste i mięsiste, o tyle te drugie świetnie absorbują wodę, szybko wysychają i ze względu na to, że są stosunkowo cienkie i lekkie, nie zajmują dużo miejsca w walizce.

Ręczniki bawełniane z haftem
Ponczo dla dzieci z nadrukiem

Warto jednak zadbać o to, aby Twoje ręczniki wyróżniały się ciekawym detalem – na przykład oryginalnie wpisanym w kompozycję logo, interesującym ściegiem czy też pięknie prezentującą się grafiką. To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał ręcznik będący wizytówką firmy, jedynym ograniczeniem jest – tak naprawdę – Twoja wyobraźnia. Niezależnie jednak od tego, jak się będzie on prezentował, dobrze jest pamiętać o jego jakości – jeśli będzie ona wysoka, klient będzie mógł dłużej ręcznika używać, a tym samym długo o Tobie nie zapomni. Jednocześnie pokażesz się jako przedsiębiorca, który dba o każdy detal.

Wybierz idealne ręczniki dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę ręczników z logo, w tym modele z haftem, nadrukiem sublimacyjnym czy nawet grawerem. Mogą mieć one bardzo różne rozmiary, a do tego dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Co więcej, możesz dobrać idealną dla siebie gramaturę (dzięki czemu Twój ręcznik może być cienki i lekki lub gruby i mięsisty), jak również i wielkość. Każdy model wykonany jest jednak z najwyższą starannością. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz idealne ręczniki dla swoich klientów!